Technolog

Výrobní společnost v Jičíně, hledá nového kolegu do výrobního týmu.

Popis pozice

✓ Zodpovědnost za technologické procesy ve svěřeném úseku výroby.
✓ Příprava a aktualizace výrobních postupů.
✓ Implementace metod štíhlé výroby.
✓ Optimalizace výrobních procesů, zvyšování kvality a efektivity výroby.
✓ Úzká spolupráce s vedením výroby a s ostatními výrobními úseky.

Požadavky

✓ VŠ vzdělání technického směru (chemické, strojní).
✓ Dobrá znalost AJ.
✓ Praxe v oboru v rámci studia VŠ vítána.
✓ Znalost metod štíhlé výroby (5S,VSM,SMED,OEE,…).
✓ Velmi dobré komunikační schopnosti.
✓ Smysl pro detail, systematičnost.

Nabízíme

✓ Zajímavé finanční ohodnocení a kvartální bonusy.
✓ Zázemí stabilní nadnárodní výrobní společnosti.
✓ Možnost získání cenných zkušeností a odborné praxe v nadnárodní společnosti.
✓ Další profesní vzdělávání i v zahraničí.
✓ Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, rehabilitace, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, …).

Další informace

  • Region: Jičín
  • Adresa: Jičín
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B2)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Výroba a průmysl

Kontakt

Dana Dršková

Telefon: +420 603 183 057

Zaujala Vás nabídka?

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.