Inspektor svařování

Popis pozice

 Činnost inspektora inspekčního a certifikačního orgánu (materiály a polotovary, tlaková zařízení), notifikované osoby 1221 (tlaková zařízení) a autorizované osoby AO 248 (jaderná oblast)
 Další zakázky - rozměrové a vizuální kontroly, kontroly dokumentací na základě potřeb zákazníka.

Požadavky

 SŠ/VŠ strojní.
 5 let praxe ve výrobě v oblasti kontroly kvality, případně v činnosti inspektora kvality (tlakových zařízení, materiálů a polotovarů, zařízení pro jadernou energetiku).
 Preferovaná oblast znalostí – kovové materiály, hutnictví, obecné strojírenství, svařování, mechanika, pružnost pevnost, zkušenosti v oblasti výroby komponent pro jaderné elektrárny.
 Certifikace NDT - VT L2 (welding), UT výhodou.
 Aktivní znalost Aj nutností, Nj/Rj výhodou.
 Znalost svařovacích procesů.

Nabízíme

 Zázemí stabilní společnosti
 Základní plat + motivační složky platu.
 Zaměstnanecké benefity.
 Profesní a odborný růst.
 Pracoviště Plzeň. Občasné služební cesty po ĆR i zahraničí.

Další informace

  • Region: Plzeň
  • Adresa: Plzeň
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B2) a ruština (B1) nebo němčina (B1)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Strojírenství, Výroba a průmysl

Kontakt

Dršková Dana

Telefon: +420 603 183 057

Zaujala Vás nabídka?

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.