BOZP / EHS Manager pro stavební projekty

Aktuálně hledáme pro našeho klienta, úspěšná developerská společnost, zkušeného Manažera BOZP (EHS Manager), který bude mít zodpovědnost za oblast environmentálního managementu, ochrany zdraví a bezpečnosti práce.

Popis pozice

Zajišťování dodržování právních předpisů týkajících se zdraví a bezpečnosti a životního prostředí na probíhajících projektech
Komunikace s dodavateli v oblasti nastavování a dodržování pravidel BOZP na stavebních projektech
Školení managementu a projektových týmů v oblasti BOZP
Odpovědnost za zlepšování standardů v oblasti bezpečnosti, podpora prevence nedostatků a potenciálních nehod
Příprava, implementace a monitoring v oblasti bezpečnosti práce
Kontrola souvisejících materiálů: dokumentace, vizuálních materiálů, označení na pracovištích
V rámci společnosti podpora vzdělávání a akcí týkajících se oblasti BOZP
Koordinace dané problematiky podle zák.309/2006 Sb.

Požadavky

VŠ vzdělání technický směr, např. stavebnictví, životní prostředí, zdraví a bezpečnost
Zkušenosti v samostatné pozici BOZP se zodpovědností
Přehled v oblasti pravidel a zákonných požadavků na bezpečnost a ochranu zdraví a životního prostředí
Znalosti ze stavebního oboru a procesu stavby
Komunikativní angličtina podmínkou
PC uživatelská znalost (M Office, Outlook, CAD)
Řidičský průkaz B – aktivní řidič

Nabízíme

Samostatná pozice spojená se zodpovědností v dané oblasti
Stabilní zázemí úspěšné firmy s tradicí
Podpora profesního vzdělávání
Služební vůz i k soukromým účelům
Široký balík benefitů

Další informace

  • Region: Praha hl.m.
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B1)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Stavebnictví a reality

Kontakt

. nábor

Zaujala Vás nabídka?

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.