Administrátor/ka fakturace

Pro našeho klienta, který dodává na český trh vysoce kvalitní průmyslová zařízení pro strojírenský a zpracovatelský průmysl, hledáme šikovného uchazeče/ku pro podporu obchodního a servisního oddělení.

Popis pozice

  • zpracování dat v interním systému
  • komunikace (anglicky) s dodavateli a odběrateli v zahraničí
  • sledování a kontrola přidělených obchodních případů
  • úzká spolupráce s účtárnou – sledování cash flow
  • kompletace faktur a dodacích listů
  • vystavování faktur

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • znalost MS Office na dobré úrovni
  • zkušenosti s obchodní/finanční administrativou
  • aktivní znalost Aj
  • pečlivost, aktivní přístup, ochotu učit se
  • aktivní řidič a vlastní vůz
  • technický backround

Nabízíme

  • zázemí zahraniční společnosti
  • zajímavé firemní benefity
  • samostatnou práci
  • příjemné pracovní prostřední, v malém kolektivu
  • pracoviště Jažlovice-Říčany

Další informace

  • Region: Praha Východ
  • Adresa: Praha Východ
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B1)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Administrativa

Kontakt

Dana Dršková

Telefon: +420 603 183 057

Zaujala Vás nabídka?

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.