Looking to recruit?

Would you like to strengthen your team with new professionals? Would you like a trustworthy and long-time partner for your human resources solutions?

Contact us. We will seek, evaluate and recommend suitable candidates for your company. Thanks to our experience we focus on the middle, senior and top management and also on the narrow-specialised professional, that are usually hard to find. We will present you only approved candidates from the labour market.

Searching for jobs?

Are you in a search for a new job challenge? Are you a narrow-specialised professional and do you find a job offer on the job portals insufficient?

Contact us. We have extensive experience with placing specialist from various fields. Our core fields are construction, machinery, electrotechnics, energetics, ICT, etc.
Write us. Maybe we are just now looking for you.

Our new positions

Distric Parts Manager

Jako oblastní manažer prodeje náhradních dílů budete zodpovědný/á za oblast prodeje náhradních dílů na vozy evropského výrobce nákladních vozidel. Vašimi zákazníky budou smluvní dealeři a autodopravci z České republiky.
Auto, moto // Praha hl.m.

Servisní technik

Instalace a servis průmyslových tiskáren, strojů pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl.
Elektrotechnika a energetika // Praha hl.m.

IT Manager/ERP Manager

Obchodní společnost v automotive hledá samostatného a zkušeného Senior konzultanta se znalostí Dynamics Navision. Zodpovídáte za implementaci, údržbu a praktickou podporu IT řešení v pobočkách společnosti v ČR a na Slovensku v úzké spolupráci s naší mateřskou společností. Budete také působit jako nouzové řešení pro ostatní pracoviště.
IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení // Praha hl.m.

References

Brown-Forman Czechia, s.r.o.

Learn more

Český Caparol s.r.o.

Learn more

ČKD GROUP, a.s.

Learn more