Looking to recruit?

Would you like to strengthen your team with new professionals? Would you like a trustworthy and long-time partner for your human resources solutions?

Contact us. We will seek, evaluate and recommend suitable candidates for your company. Thanks to our experience we focus on the middle, senior and top management and also on the narrow-specialised professional, that are usually hard to find. We will present you only approved candidates from the labour market.

Searching for jobs?

Are you in a search for a new job challenge? Are you a narrow-specialised professional and do you find a job offer on the job portals insufficient?

Contact us. We have extensive experience with placing specialist from various fields. Our core fields are construction, machinery, electrotechnics, energetics, ICT, etc.
Write us. Maybe we are just now looking for you.

Our new positions

Project manager Bratislava

Zodpovědnost za svěřené projekty od A do Z - příprava, realizace a uvedení do provozuOdpovědnost za sestavení rozpočtů projektu, časového plánu a průběžné vyhodnocování.Odpovědnost za navrhovaná řešení, hledání optimálních technických,...

Stavebnictví a reality // Bratislava

Projektant TZB

Pro našeho klienta, úspěšnou projektový a architektonický ateliér, hledáme projektanta TZB pro obsazení profesí vytápění / vzduchotechnika.
Stavebnictví a reality // Praha hl.m.

Technický dozor investora

Úspěšný český developer aktuálně rozšiřuje realizační tým a hledá kandidáta na pozici Technický dozor investora.
Stavebnictví a reality // Praha hl.m.

References

Brown-Forman Czechia, s.r.o.

Learn more

Český Caparol s.r.o.

Learn more

ČKD GROUP, a.s.

Learn more