Looking to recruit?

Would you like to strengthen your team with new professionals? Would you like a trustworthy and long-time partner for your human resources solutions?

Contact us. We will seek, evaluate and recommend suitable candidates for your company. Thanks to our experience we focus on the middle, senior and top management and also on the narrow-specialised professional, that are usually hard to find. We will present you only approved candidates from the labour market.

Searching for jobs?

Are you in a search for a new job challenge? Are you a narrow-specialised professional and do you find a job offer on the job portals insufficient?

Contact us. We have extensive experience with placing specialist from various fields. Our core fields are construction, machinery, electrotechnics, energetics, ICT, etc.
Write us. Maybe we are just now looking for you.

Our new positions

Inspektor svařování

 Činnost inspektora inspekčního a certifikačního orgánu (materiály a polotovary, tlaková zařízení), notifikované osoby 1221 (tlaková zařízení) a autorizované osoby AO 248 (jaderná oblast) Další zakázky - rozměrové a vizuální...

Strojírenství // Plzeň

Obchodník/KAM - procesní a balící stroje

Obchodní společnost, dodavatel procesních a balicích strojů do potravinářského a farmaceurického odvětví, hledá do svého týmu pozitivního, samostatného a schopného obchodníka/obchodnici.
Obchod, marketing, nákup // Praha hl.m.

Kalkulant/přípravář cenových nabídek

Dodavatel špičkových systémů pro stavební segment hledá do svého obchodně-realizčního týmu kalkulanta cenových nabídek.
Stavebnictví a reality // Brno

References

Brown-Forman Czechia, s.r.o.

Learn more

Český Caparol s.r.o.

Learn more

ČKD GROUP, a.s.

Learn more